OŚWIADCZENIE W SPRAWIE SYTUACJI ZWIĄZANEJ Z KORONAWIRUSEM COVID-19

Szanowni Państwo mając na względzie Państwa i Nasze dobro, a szczególnie pozostanie w zdrowiu i zminimalizowaniu ryzyka zachorowania, prosimy o zapoznanie się z Naszym oświadczeniem i w miarę możliwości dostosowanie się do przedstawionych wytycznych.

  1. Wszyscy Pacjenci którzy mają objawy grypowe : katar , gorączka, kaszel, duszności , proszeni są o przełożenie swoich zaplanowanych wizyt. Pacjenci którzy z tego powodu odwołają wizytę, będą wpisywani na specjalną listą i jak dostaniemy informację o wyzdrowieniu, będziemy Państwa w pierwszej kolejności umawiać na inny termin.
  2. Pacjenci którzy wrócili z regionów w których występowało zwiększone ryzyko zarażenia wirusem – proszeni są również o przełożenie swoich wizyt .
  3. Prosimy również o nie przychodzenie dużo wcześniej przed wizytą, przychodzenie w miarę możliwości pojedynczo ( jeżeli chodzi o dzieci – wystarczy jeden opiekun) – zależy nam aby w poczekalni przebywało jak najmniej osób.
  4. Po wejściu do gabinetu prosimy aby w pierwszej kolejności udali się Państwo do toalety w celu dokładnego umycia rąk.
  5. Pacjenci u których zauważymy oznaki wymienione w pkt. 1 będą odsyłani do domu.
  6. Jeżeli chodzi o informację o zabiegach, rejestracji itp. prosimy o kontakt telefoniczny.

Mam nadzieję że tego typu rozwiązania pozwolą Nam zminimalizować ryzyko zarażenia, oraz choć trochę Nas i Państwa ochronią. Jednocześnie wierzę w to że zagrożenie jest tymczasowe i niedługo wszystko wróci do normy.