Szanowni Państwo.
W maju będziemy przyjmować Naszych Pacjentów – ból, awarie, dokończenie leczenia endo (jeżeli ktoś miał zaczęte leczenie kanałowe a nie otrzymał od nas żadnej informacji prosimy o pilny kontakt w celu umówienie wizyty). Mieliśmy miesiąc postoju który poświęciliśmy na przygotowanie się do pracy w tym trudnym czasie, zakupiliśmy dodatkowe środki ochrony , opracowaliśmy nowe procedury zabezpieczające, zakupiliśmy dodatkowy sprzęt który zwiększy bezpieczeństwo Państwa.
Niestety w ciągu 1,5 miesiąca wszystkie produkty które kupujemy w dużych ilościach bardzo mocno podrożały np. maseczki chirurgiczne z 6 zł za 50 szt do 150 zł, rękawiczki z 13 zł za 100 szt do 50 zł, płyny do dezynfekcji ze 120 zł za 5l. do 500 zł itd. Same środki ochrony osobistej osiągają astronomiczne ceny – a i tak czasami zdobycie ich graniczy z cudem.
W chwili obecnej My nie planujemy podniesienia cen za nasze usługi, ale jeżeli mamy jakieś widełki cenowe to muszą być Państwo świadomi że raczej cena będzie oscylowała przy górnej granicy. Nie wprowadzamy również (przynajmniej na razie ) dodatkowej opłaty za tzw. pakiet bezpieczeństwa, czyli środki ochrony osobistej. Niestety też, nie mamy w tej chwil możliwości na próby przekonywania dzieci do współpracy, dlatego też prosimy rodziców aby przed wizytą przygotowali dzieci do odpowiedniej współpracy. Jednocześnie też informujemy że będziemy pobierać opłatę za wizytę dziecka niewspółpracującego (100 zł), w tej chwili jesteśmy w stanie przyjąć 4-5 pacjentów dziennie przy zachowaniu wszelkich procedur bezpieczeństwa – dlatego też prosimy o zrozumienie.
Osoby które są w grupie ryzyka – prosimy o taką informację w trakcie rozmowy tel. będziemy je umawiać jako pierwsze w danym dniu.